Телефон:
(096) 632-74-20
24 години
 
 
Телефон:
(096) 632-74-20
24 години
5 хвилин
до аеропорту
Бориспіль
Завжди є
вільні місця

Відлітаєте?
У відпустку? У відрядження?
Не знаєте де залишити свій автомобіль.


Якщо Ви вирішили відправитися у відпустку на літаку і хочете комфортно і недорого дістатися до аеропорту, Ви можете доїхати до нашої автостоянки, яка знаходиться поряд з аеропортом «Бориспіль» в місті Бориспіль, залишити свій автомобіль там, і вже взявши таксі (яке буде коштувати істотно дешевше, якщо б брали його від будинку) доїхати до аеропорту.
Такий варіант ідеальний, якщо у Вас нічний рейс і живете далеко від аеропорту «Бориспіль».

Багато туристів, відлітаючи у відпустку, або бізнесмени, відлітаючи у відрядження, звикли залишати свої автомашини на довгострокових стоянках аеропортів. Але щоб повернення додому не виявилося занадто дорогим і вас зустрічав би ваш автомобіль в тому вигляді якому ви його залишили, ми рекомендуємо нашу платну парковку недалеко від аеропорту «Бориспіль». Ваш автомобіль завжди буде в полі зору охорони.

Стоянка на час відпустки є економічним варіантом для парковки автомобіля на тиждень або дві. Закрита територія автостоянки з пропускним режимом під цілодобовою охороною, патрулювання стоянки забезпечує найвищий рівень безпеки вашого автотранспорту.

У нас завжди є вільні місця!

Якщо час вильоту рейсу перенесено, до ваших послуг недорогий апартамент. Крім того, до Ваших послуг недалеко ресторан, бар.
Автостоянка, що цілодобово охороняється охоронцями, в нічний час включається зовнішнє освітлення.

Чим наша парковка відрізняється від інших? Наша стоянка в Борисполі - це автостоянка, з мінімальною вартістю на добу. Також ми надаємо знижки на платну стоянку в Борисполі для тих, хто залишає свій автомобіль на стоянці на строк більше 14 діб.

Проблема парковок завжди стоїть дуже гостро. Залишивши автомобіль на неохоронюваної території автомобіліст може зіткнуться з проблемами псування лакофарбових покриттів від хуліганів, злодійства (автомагнітола, щітки склоочисника, колеса, цінності тощо), або взагалі втратить автомобіля внаслідок його викрадення. Поставивши автомобіль спеціалізований паркінг (автостоянку) ви забезпечите свій автомобіль.

24 години
під охороною
вул. Ботанічна, 1
Низькі ціни
20 грн у добу
Трансфер в
аеропорт Бориспіль