Телефон:
(096) 632-74-20
24 години
 
 
Телефон:
(096) 632-74-20
24 години
5 хвилин
до аеропорту
Бориспіль
Завжди є
вільні місця

Якщо у Вас немає гаража, або як зберігати авто на вулиці

Не так давно ви придбали автомобіль, але залишати його ніде – у вас немає гаража. Звичайно, кращим варіантом для зберігання автомобіля буде гараж або сухий бокс, однак, якщо немає такої можливості, доводиться залишати автомобіль під відкритим небом...

При цьому варто дотримуватися деяких простих правил, щоб ваш автомобіль не виявився пошкодженим.

По-перше, приділяйте належну увагу захисного чохла. Найчастіше в якості чохла водії використовують шматок звичайної тканини, яка не тільки не захищає автомобіль.

Але і шкодить йому – наприклад, під час дощу тканина просочується водою, а потім довго висихає, що погано впливає на лакофарбове покриття кузова і навіть призводить до корозії!

До того ж, якщо раптом температура на вулиці опуститься нижче нуля, такий намоклий чохол примерзне до автомобіля, і під час зняття ви ризикуєте серйозно пошкодити лакофарбове покриття кузова.

Краще всього використовувати спеціальні захисні чохли з непромокаючої тканини – таким чином, ви зможете захистити кузов від впливу атмосферних опадів.

Розміщувати чохол треба на підпорах, щоб між ним і корпусом автомобіля залишався проміжок – це оптимальний варіант.

Крім впливу навколишнього середовища – наприклад, опадів, ваш автомобіль схильний і інших небезпек.

Ніколи не залишайте автомобіль під деревами – тут існують кілька негативних моментів.

По-друге, часто з дерев, особливо хвойних, випливає смола, яка, потрапивши на автомобіль, дуже погано очищується.

По-третє, під час сильного вітру або урагану є великий ризик, що на ваш автомобіль впаде відламана гілка дерева, його верхівка або навіть сам стовбур!

Після такого пошкодження ремонт автомобіля буде коштувати чималих грошей.

З цієї ж причини ніколи не залишайте автомобіль близько під вікнами багатоповерхових будинків – іноді люди викидають з вікон сміття, недопалки і інші предмети, які можуть завдати шкоди вашому автомобілю.

До речі, паркувати автомобіль поруч з контейнерами теж не варто – при їх розвантаженні є ризик падіння різних предметів або навіть самого контейнера.

Не варто залишати автомобіль і поруч з трубопроводами опалення, водопостачання, газопостачання на тривалий час – він може перешкодити роботі аварійних спецслужб під час аварії.

Та й до того ж, він може бути пошкоджений внаслідок самої аварії трубопроводу або в ході її ремонту.

Якщо ви не маєте гаража, бажано залишати автомобіль на платних автостоянках – ви будете впевнені, що з вашим автомобілем нічого не трапиться...


 
24 години
під охороною
вул. Ботанічна, 1
Низькі ціни
20 грн у добу
Трансфер в
аеропорт Бориспіль
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.