Телефон:
(096) 632-74-20
24 години
 
 
Телефон:
(096) 632-74-20
24 години
5 хвилин
до аеропорту
Бориспіль
Завжди є
вільні місця

Правила паркування

Якщо ваша машина залишається на ніч на відкритій стоянці і є підозра, що завтра вранці щітки склоочисника примерзнуть до скла, ввечері отогнете їх і засунете що-небудь під важіль щіткотримача, так, щоб виключити контакт щітки двірника зі склом.
Знизу у всіх автомобілів проходить глушник, каталізатор, резонатори, вихлопні труби. Під час руху всі ці елементи можуть досить сильно нагріватися, а так як майже всі легкові автомобілі дуже низькі, то після зупинки під машиною може спалахнути суха трава, шматки якої-небудь паперу або ганчірки, мало що валяється по узбіччях доріг або у вас в гаражі. Врахуйте цю особливість легкового автомобіля.

При паркуванні намагайтеся поставити свій автомобіль так, щоб інший машині навіть навмисно вдарити його було складно.

Паркуватися у вузькому місці, так щоб було швидко і красиво, треба заднім ходом. Справа в тому, що «мордочку» вашого автомобіля, щоб вона не висовувалася, можна повернути вправо або вліво. Виверніть колеса до упору, трохи троньтесь тому, і ви побачите, що «мордочка» почала зміщуватися, тобто «ховатися». А з «попкою» це не вийде, тому відразу ховайте її на місце, тобто паркуйтесь заднім ходом.

Не залишайте машину на стоянці під деревами, під проводами і біля багатоповерхових будинків. З дерев падають листя або нирки, які у вологу погоду можуть залишити плями на поверхні автомобіля. На проводах можуть сидіти птиці, послід яких надає на фарбу необоротне вплив. Біля будинків може статися така неприємність: ваша машина стоїть, нікому не заважаючи, у цей час до будинку під'їжджає на своєму автомобілі якийсь «джентльмен» і починає викликати свою подругу, вибиваючи з допомогою клаксона хитромудрі мелодії. Нервовим мешканцям ніколи розбиратися, яка машина порушує їх спокій, ось і летить у вікно все, що їм під руку попадеться. Або просто попільничку вытряхнут вам на дах, потім піди, розберися, з якого вікна це прилетіло.

 
24 години
під охороною
вул. Ботанічна, 1
Низькі ціни
20 грн у добу
Трансфер в
аеропорт Бориспіль